Ühel hetkel ma mõtlesin, et nüüd kus EKRE oma väikesed nagamannid (Jaak Madison) parlamenti sai, võib maha rahuneda, sest nad sitsivad vaikselt opositsioonis ja peksavad sulega vastu tuuleveskiseina. Aga see on täiesti uskumatu, kuidas seltsimehed suudavad mingit jura genereerida.

Kolades SAPTKi lehel, näeme me inimesi, kes tegelevad vihkamisega. Naljakas on see, et tegelikult ei saa nad ka omavahel normaalselt läbi. Kui Swedbank nõudis Luukase fondilt raha tagasi, lubas üks kodanik kohe raha SEBi panna. Sellest kasvas suur tüli, sest paljud arvasid, et ka SEB on “pedepank”. Samas oli paljude raha juba SEBis ja nad hakkasid oma panka kaitsma. Lasteaed.

EKRE ei ole erinev. Kui Jaak Madison ka oma teise jala ämbrisse surus, ütles Martin Helme, et tegelikult peaks Madison parlamendist lahkuma. Paraku oli EKREs teisel arvamusel inimesi, ning Madison ei peagi ära minema. Peab ilmselt veel nats ootama.

Ma olin loll ja mõtlesin, et “Huvitav, millal järgmine suur fopaa tuleb?” Käes.
Imre Sooäär kandis ette, et Helme tahtis Riigikogus teha saadikuühenduse traditsioonilise perekonna kaitseks. Kui Helme aru sai, et tema ei saa ühenduse esimeheks, rikkus ta seadust ja tormas saalist koos paberiga välja. (Sooääre Facebook)
Sinna alla ilmusid mõned kommentaarid ning siis…

Enter varrolased!

Imre Sooääre kommentaariumisse mobiliseerus kari “peded ahju” mentaliteediga inimesi, kes üritasid kõigile selgeks teha, et peded on perverdid ja uskumatu, et Sooäär üldse ennast esimeheks suruda tahtis (ignoreerides fakti, et Sooäär ei esitanud ennast ise kandidaadiks). Fakti, et Helme Riigikogus mingisuguse sitaga tegeleb, ignoreerisid kõik. Isegi SAPTKi kodulehel kirjutati nõnda:

Asendusliikmena riigikogusse pääsenud Imre Sooäär jätkab trikitamist – sedapuhku püüdis homoseksuaalist Sooäär pürgida parlamendi traditsioonilise perekonna toetusrühma juhiks. Ja õigust jääb tal veel ülegi, et teistele etteheiteid teha. (SAPTKi Facebook)

Täiesti jälestusväärne punt, kui piinlikult aus olla. Aga kahjuks läheb EKREl siiski hästi, sest postimehe kommentaariumis ütles keegi, et EKRE sai endale valija juurde ja edu neile. Mille alusel nahhui? Varsti laseb Helme Sooääre mingil istungil maha ja siis ka kirjutab Varro oma blogis, et “Sooäär rikkus oma homoverega parlamendi põrandat ning viis Helme afektiseisundisse.” Fuck off.

Lihtsalt nii kurb on lugeda, kuidas mingi punt inimesi ei saa aru, milleks kooseluseadus tehti. Nad ei saa aru, et EKRE on põhimõtteliselt inimõigustevastane. Nad ei saa aru, et homoseksuaalsed inimesed ei nõua eriõigusi. Ja kõige jäledam on see, et nad ei saa aru, et terminid “perekond” ja “abielu” on täielikult suhtelised. Kõik on mõtestamise küsimus.

Minu jaoks ei ole “perekond” sama, mis ta on tütarlapse jaoks, kelle isa teda noorena väärkohtles ja ema padujoodik oli. Täpselt samamoodi ei ole SINU arusaam perekonnast sama, mis teistel. Kõik inimesed ei ole sinuga ühel pulgal. Justnimelt see rikastab meie ühiskonda, et me erineme. Me ei ole totalitaarne süsteem, kus erinevused kõik maha suruti, et proletariaat saaks “traditsiooniline” olla. Kui sa ise rahus elada tahad, lase ka teistel rahus elada. Ära inise läbi peanaha, et sulle keegi liiga teeb. Tegelikult ei tee ju. Keegi ei lõhu peresid, nagu väidab Veiko Rämmel. Ära ole debiilik.

Jään järgmist EKRE debiilsust ootama, mida Varro takka kiidab ja mida üks keskmine varrolane oma põhihariduse baasil 140% toetab.  (get it?)