Selles artiklis ennustan ma, kuidas pagulased Eestisse tulevad ja kuidas Eestis siis kõik kapitaalselt persse läheb. Vaatame, kui palju täppi läheb.

Praegu jagatakse facebookis videoid, kuidas ISISe mehed tänavatel päid maha raiuvad jne. Kui ma julgesin natukene vihjata, et tegu on ekstreemse olukorraga ekstreemses riigis ning ega siin nüüd kohe siis päid raiuma ei hakata, sain ma vastuse oma vanalt koolivennalt, kes ütles, et ega kohe ei hakatagi, aga risk suureneb ja selles on probleem. Siis imestasin, et riski suurenemist reklaamib selline räige video. Siis hakkasin mõtlema, mida selline suhtumine kaasa toob.

Pagulased tulevad ja elavad seal, kus neile ette nähtud. Kuidas tekib esimene rassiline konflikt? Keegi semi-rassist läheb ja hakkab tüli norima. Mustanahaline vastab ja ongi käes. “Neegrid norivad ??? külas tüli” on varsti pealkiri mõnes väljaandes. Tõenäoliselt oli sama ka Vao külas. Kujutan ette, et kamp “õigeid eestlasi” noris mingi poisi kallal ja ta viskas neid kiviga. Polnud rohkem vaja, sest “Vao külas pilluvad põgenikud meid kividega” on jõudnud tee isegi minu kommentaariumi. Äkki viskas poiss kivi TAGASI? Aga see pole ju tähtis. Valge mehe agenda on tähtsam.

Täpselt samamoodi kujuneb ka esimene usukonflikt. Suure tõenäosusega väänab siin kristlik liikumine rämeda käru (Varro Vooglaid peab ju kultuurisõda). Kui moslem rahulikult tänaval palvetab, siis häirib see ainult neid inimesi, kes arvavad, et iga moslem on ISISes ja raiub päid maha. Mainin siinkohal, et islam on eestis praegu kõige kiiremini leviv usk. Äkki su naaber on ka ISISes? Saadame ta riigist välja? Keegi kusagil virutab ühele palvetajale jalaga persse. Palvetaja on väga häiritud ja kaebab kusagile ja PÕMM! “Moslemid nõuavad eriõigusi” ütleb paremale kalduv meedia.

Konfliktid kasvavad suureks ja unustatakse, miks need algasid. Viha pärast. Kui ma sõidan autoga, millele on kleebitud silt “Siin ei ole Aafrika!”, siis annan ma pagulasele selge märgi, et olen vaenulik. See tekitab vastuviha ja lõpuks kasvab konflikt üle pea. Aga loomulikult pole meie VALGED ju mitte milleski süüdi. Meie ei tapa, meie ei vägista, meie religioon pole kunagi kedagi tapnud, meie pole kunagi sõja eest põgenenud, me ei lähe välismaale parema elu peale. Kui tegu on mustanahalisega, siis unustame ristisõjad, meie Soomes töötavad kaasmaalased ja Kanada eestlased, sest meie rass on ohus ja siin ei ole Aafrika.

Jah, meil tuleb rassilisi ja usulisi konflikte. Meie endi tõttu.